Gebe Okulu
21 Ağustos 2023

   gebelikbrosuryeni.jpg

                          
                                                                                                                       GEBE OKULUMUZ

       Beylikdüzü Devlet Hastanesi  gebe okulumuza hoş geldiniz. Bebeğinizin  doğumu, hayatınızın en önemli deneyimlerinden biri. Bu deneyimi muhteşem hale getirmek için danışmanlık ve eğitim hizmeti almak konusunda hastanemiz, gebe eğitim birimini seçtiğiniz için son derece mutluyuz.

       Gebelik kadın hayatının en mucizevi deneyimi, doğum ise yeni bir hayatın başlayacağı muhteşem ihtişam dolu bir süreçtir.. Bu özel dönemde kendiniz ve bebeğiniz için yapabileceğiniz en önemli hazırlıklardan birisi ise gebe okuluna katılmaktır. Gebelik ve doğum tamamen doğal ve fizyolojik süreçlerdir. Ancak bununla birlikte  değişen teknoloji ve kadının yaşamdaki yerinin değişimi, iş yaşamı, beslenme  ve beslenme  düzeninin farklılaşması, kimyasallara maruz kalınması, büyük şehirlerdeki hava kirliliği, stres, daha hareketsiz bir yaşama geçmiş olmamız gibi bir çok dış etkenin yanında, toplumumuzda olumsuz  doğum hikayeleri deneyimleri kadınların gebelik ve doğum süreçlerini olumsuz etkilemektedir.

       Doğuma hazırlık eğitimleri  doğru bilgi ve danışmanlık ile gebelik doğum ve doğum sonrası dönemleri daha keyifli daha neşeli daha huzurlu  ve daha sağlıklı geçirmek, doğumunuzu kolaylaştıracak yöntemleri , emzirme anne sütünün önemi ve bebek bakımı  hakkında edindiğiniz bilgilerle mümkündür..ve korkunun en büyük panzehri  bilgidir diyor gebe okulumuza sizleri davet ediyoruz.

       Gebe okulları bilinçli farkındalıkla bambaşka bir bakış açısı ile  bildiğiniz şeyler konusunda sizi güçlendirir.

DOĞUM ÇOŞKUSUNUN İHTİŞAMINI DENEYİMLEMENİZ İÇİN NELER MÜMKÜN?

Eğitimlerimiz online ve yüz yüze olarak devam etmektedir.

İletişim Bilgileri:
Tel No: 0212 856 27 42  Dahili No:  1511

 Gebe Okulu Birim Sorumlusu
             EBE Hatun Şen

  • gebeokulu1.jpeg
  • gebeokulu3.jpg
  • gebeokulu2.jpg
  • gebeokulu4.jpg
  • gebeokulu5.jpg
  • gebeokulu6.jpg
  • gebeokulu7.jpeg