Nasıl Muayene Olurum?
13 Ekim 2019

57572,spoliklinik2jpg.png

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi'e Sağlık Bakanlığı (MHRS) Merkezi Hastane Randevu Sistemi Alo 182'den telefon ile veya Web üzerinden randevu alabilirsiniz. 

iptal 2.png

Doktorlarımızın çalıştıkları poliklinik ve günlerini gösterir çalışma planlarına https://beylikduzudh.saglik.gov.tr/adresinden "HEKİM ÇALIŞMA CETVELİ" menüsünden ulaşabilirsiniz.   

 

Lütfen randevu saatinizden 20 dakika öncesi katlarda bulunan Hasta Kayıt Bankoları’na başvurunuz.

   
Sayın hastalarımız;

İlk müracaatta kimliğinizi

 

mutlaka ibraz ediniz.

 

Kimliğiniz yok ise

 

kaydınız yapılmayacaktır!

 

Acil vakalar (kaza, yaralanma), engelli , hamileler, 65 üstü yaşlılar, bebekler, şehit yakınları ve gazilerin kayıt ve muayene önceliği vardır. Anlayış ve  yardımlarınıza teşekkür ederiz.

57574s,poliklinik-hizmetlerijpg.png


indir (1).jpg      bebek.jpg     chair-147653_640.png      yaşlı.jpg     uOGB02.jpg

  Sağlık Kurulu, Sağlık Raporu İşlemleri (Evlilik Raporu, Akli Meleke Raporu (Psikiyatri), Silah Bulundurma ve Taşıma Ruhsatı için  Sağlık Kurulu RaporuSilahlı Özel Güvenlik Görevlisi için Sağlık Kurulu Raporu, Özel Güvenlik Görevlisi olmak için  Sağlık  Kurulu Raporu, Sağlam Raporu/İşe Giriş Raporu, Gemi Adamı Olur Sağlık Raporu, Sürücü Adayları ve Sürücüler  için  Ehliyet  Raporu..)  içinSağlık Kurulumuza başvurabilirsiniz. Randevu sonrası rapor çıkarma süreleri 1-3 gün arasında  değişmektedir. Muayene işlemleri için her türlü sorunlarınızda Hasta Hakları Birimi veya Hasta Kayıt Banko (Müracaat) görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz.